«Пательня» та «Соняшник» - яка доля скандальних паркових споруд

Для будівництва на території колишньої так званої «Пательні» вже надходять пропозиції, а кафе «Соняшник» планують найближчим часом відкрити для відвідувачів

Міська влада пережила два судових процеси, під час яких підприємець, що намагався привласнити територію, на якій колись був танцювальний майданчик, хотів довести свою правоту. Проте суд не підтвердив право власності, і ділянка залишилася під владою міста. Нині ситуація вважається вирішеною, і вже навіть надходять деякі пропозиції щодо використання цієї території. Далі про ситуацію радник міського голови Олександр Джигирей:

Як повідомив міський голова Рівного Володимир Хомко, до нього звернулася директор фірми «Рівнебудпостач» Ніна Крока — організаторка фестивалю ковальського мистецтва «Коване серце України». Вона запропонувала розташувати на місці закинутого кафе «Домінус» музей кованих скульптур. Нині такий музей розташовується на території підприємства, очолюваного пані Крокою.

Щодо кафе «Соняшник», то воно має запрацювати вже 1 червня, в День захисту дітей.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Більше оголошень