![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Молода мама двох дівчаток отримуватиме президентську стипендію уже вдруге
Рівненська майстриня художньої вишивки Юлія Гончарова отримуватиме у 2017 році президентську стипендію. Відповідний указ "Про призначення стипендій Президента України для молодих майстрів народного мистецтва на 2017 рік" підписав глава держави.
Щомісяця Юлія одержуватиме виплату у розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб. З травня ця сума становитиме 1624 гривні.
Ми уже розповідали про Юлію Гончарову, коли вона у 2015 році відкривала свою персональну виставку у Рівному.
Майстриня активно займається художньою вишивкою з 2002 року. У своїй творчості Юлія намагається враховувати досвід попередніх поколінь майстрів, працює з музейними та приватними колекціями зразків народної творчості, зокрема, рідного регіону – Рівненського Полісся.
Застосовує традиційні матеріали, притаманні для Полісся – льон, домоткане полотно, бавовняні та лляні нитки. Володіє близько 30-ма різними техніками вишивки. Свої уміння Юлія застосовує у сучасному святковому та повсякденному одязі, різних ужиткових речах – рушниках, серветках, чохлах і обкладинках для документів, що сприяє популяризації традиційних технік вишивки.
Вишивальниця має власну колекцію виробів. Авторські роботи зберігаються у приватних колекціях України, Росії, США, Китаю. А її рушник прикрашає українське консульство у Шанхаї.
Востаннє Юлія Гончарова отримувала стипендію Президента України для молодих майстрів народного мистецтва у 2014 році.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК