Вишитий у Рівному рушник висить у консульстві в Шанхаї

Рівненська майстриня Юлія Гончарова цими днями відкрила персональну виставку робіт

Рівнян запрошують дізнатися більше про традиційну вишивку нашого краю. Цими днями в обласній бібліотеці  відбулося відкриття першої персональної виставки майстра народної творчості Юлії Гончарової. У відділі мистецтв представлено близько 30 робіт, які майстриня відібрала з власної колекції, та робіт, що належить тепер її близьким та рідним.

Прикметно, що професійно вишивкою Юля Гончарова займається вже понад 13 років. Юлія розповідає що після школи потрапила на курси вишивальниць у міському центрі зайнятості. Зізнається, що зустріч із викладачкою Орисею Рябунець стала доленосною, адже тепер вишивка стала основним заняттям по життю.

На вишивку однієї сорочки, залежно від техніки виконання, майстер витрачає від 10 днів до півроку, при цьому повторів у своїх роботах вона намагається не допускати.  На сьогодні замовниками робіт Юлії Гончарової в основному є українці, які прагнуть показати красу національного одягу у різних куточках світу. Так, зокрема, вишиваний рушник висить у консульстві України в Шанхаї, також у Китаї є й вишивана сорочка, є роботи у США, Росії, Норвегії та Німеччині.

Експозиція виставки діятиме у бібліотеці  щоденно до 19.00, крім п’ятниці до 18 грудня 2015 року.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень