Преміальні викрутаси: У Рівному НЕ скасували премії посадовцям

Але хтось хоче здаватися хорошим?

Викрутаси з преміюванням посадовців відбуваються у Рівному. Нещодавно премії повернули, але через очевидний конфлікт інтересів міський голова Олександр Третяк після розголосу був змушений накласти вето на рішення депутатів.

Про це ми писали тут: Очільник Рівного таки зібрався накласти вето на премії?

Тож сьогодні на засіданні сесії прийняли нове рішення – премії лишили начальникам управлінь, директорам департаментів та їхнім заступникам. Питання врегулювали таким чином, що премії цих посадовців не скасували, а вони будуть навіть більшими, ніж були запропоновані раніше.

Розмір премії тепер залежатиме не від посадового окладу, а становитиме не більше ніж 50% від фонду оплати праці, куди входять усі можливі нарахування та надбавки. Це рішення підтримали 26 з 42 депутатів.

Разом з тим міський голова, його заступники й секретар лишилися поки що без офіційних премій. Ситуація може змінитися у березні наступного року, адже до цього часу мають розробити новий проєкт про преміювання посадовців Рівнеради.

Контролюватиме його виготовлення Олександр Третяк, який раніше сам ініціював і проголосував за повернення собі премій.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень