У Рівному економитимуть електроенергію: Відключать світло і зменшать кількість громадського транспорту (ВІДЕО)

Це вимушений захід

У Рівному вводять заходи економії електроенергії. Причиною цього є ракетні удари по об’єктах критичної інфраструктури.

Від сьогодні у місті з 22 години будуть відключати вуличне освітлення, про це повідомили у Рівнераді.

Рівнян просять утриматися від вечірніх прогулянок містом, мінімізувати перебування на вулиці у вечерні години доби. Як довго буде тривати така оптимізація витрати електроенергії, поки не повідомляють.

Також від завтра втричі зменшать кількість тролейбусів на маршрутах, повідомив міський голова Олександр Третяк.

До тих будинків  рівнян, яким поки не вдасться повернути електропостачання, встановлять генератори, аби люди мали змогу зарядити телефони та скористатись «базовими потребами». Тривають роботи, щоб повернути електрику в центральну частину міста та мікрорайон Північний

Голова Рівненської ОВА Віталій Коваль повідомив, що наслідки атаки активно ліквідовують, абонентам повертають світло у домівки.

 

Зокрема, з понад 170 тисяч осель світла ще чекають близько 60 тисяч домовласників.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень