Представникам бізнесу на Рівненщині пропонують зафіксувати тариф на електроенергію

ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» пропонує тариф «Фіксований»

Постачальник енергоресурсів «РІВНЕГАЗ ЗБУТ», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», пропонує своїм клієнтам - представникам малого та середнього бізнесу, на перший квартал 2022 року укласти договір постачання електроенергії за тарифом «Фіксований».

- Ситуація на ринку енергоносіїв кожного дня змінюється. Сподіваюсь, наша пропозиція зацікавить підприємливих людей, які хочуть на період найхолоднішої пори року позбавити себе зайвих турбот та більше часу бути у колі рідних.

 

Тариф «Фіксований» дозволить до кінця березня бути незалежним від коливань ціни на оптових ринках електроенергії, та з перших днів нового року відчути певну стабільність», – розповів директор ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» Леонід Кошельник.

Леонід Кошельник, фото з сайту Рівнегаз Збут

Пропозиція діє для споживачів групи Б (без засобів погодинного обліку електроенергії) на території об’єднаної енергосистеми (ОЕС) України.

Перевагою цього тарифу є зручність планування обсягу витрат на електроенергію в умовах суттєвого коливання ціни на ринку на добу наперед (РДН). Зокрема, за даними Оператора ринку, середньозважена ціна на РДН останні два місяці суттєво зростала: у жовтні – на 25% у порівнянні з вереснем, у листопаді – на 22% у порівнянні з жовтнем.

43 клієнти ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ», які уклали договори на постачання електроенергії за тарифом «Фіксований» у 3-4 кварталі  поточного року, вже встигли оцінити його переваги.

Укласти договір за тарифом «Фіксований» клієнти зможуть до 10 грудня 2021 р. Оплачувати  спожитий енергоресурс ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» пропонує клієнтам на вибір три способи оплати:  передплата, подекадна оплата або ж післяплата.

Більше з питань постачання електроенергії можна дізнатися на офіційному сайті постачальника у вкладці «Для бізнесу» (https://rv.gaszbut.com.ua/blog-business  або ж через менеджера даного напрямку за телефоном 063-68-77-490.

Довідка

ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» провадить діяльність на підставі ліцензії на провадження господарської діяльності з постачання природного газу № 653 від 16.05.2017 р. та ліцензії на провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу № 1199 від 24.06.2020 р. З початку року обсяги постачання газу ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» для представників бізнесу становлять майже 8 млн кубометрів, електричної енергії – понад 5,7 млн кВт год.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень