Правоохоронці Рівненщини пригадували, як розслідувати ДТП

Сьогодні, 17 серпня, в Головному управлінні Нацполіції області відбувся навчально-практичний семінар щодо розслідувань кримінальних правопорушень за фактами вчинення дорожньо-транспортних пригод.

Експерти Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС та працівники слідчих підрозділів обговорили основні питання взаємодії під час досудового розслідування злочинів вказаної категорії.

Зокрема, правоохоронці вдосконалювали знання у питаннях вилучення слідів біологічного походження, призначення одорологічних, експертиз по крові, волоссю, ДНК для проведення подальшого якісного дослідження, а відтак — об’єктивного та повного досудового розслідування.

Крім того, присутні обговорили основні аспекти щодо призначення автотехнічних та транспортно-трасологічних експертиз, особливості виявлення, вилучення та направлення на експертне дослідження зразків лакофарбових матеріалів та покриттів.

Нагадаємо, що подібні заняття підрозділи проводять не вперше. Адже, як зазначив заступник начальника ГУНП в Рівненській області – начальник слідчого управління Олександр Панасюк, саме зібрана доказова база за результатами отриманих експертиз і досліджень сприяє встановленню істини у кримінальному провадженні.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень