Право приймати Євробачення-2017 може перейти до Росії

Це може статися у разі, якщо Україна не визначиться із місцем проведення пісенного дійства до жовтня

Україна може втратити право на проведення музичного конкурсу Євробачення-2017 через проблеми з підготовкою. Про це заявили в прес-службі організатора конкурсу Європейський мовний союз.

У цьому випадку Євробачення в 2017 році відбудеться в іншій країні, зокрема, Росії.
Зазначається, що друге місце на конкурсі в цьому році зайняла Австралія, але зважаючи на її географічне розташування, ця країна номінально стає співорганізатором заходу.

Тому, згідно з правилами, другим співорганізатором Євробачення в 2017 році може стати Росія - як країна, яка посіла на конкурсі третє місце.

Україна виграла конкурс в 2016 році, що означає, що вони виграли і право приймати його в своїй країні. Статус переможця відняти у них ніхто не може. Але Київ повинен назвати місто, в якому планується провести Євробачення, не пізніше від початку жовтня, - уточнили організатори.

Гендиректор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія, в свою чергу, повідомив, що на право прийняти конкурс претендують Київ і Одеса. Однак в цих містах відсутні необхідні умови для проведення змагання, зокрема, приміщення, в якому триватиме Євробачення, має бути закритим.

Поки найбільш імовірним місцем проведення Євробачення-2017 називають Міжнародний виставковий центр в Києві, проте він також вимагає серйозних бюджетних вливань, зазначає видання.

У бюджет наступного року мають закласти суму близько 15 млн Євро для проведення пісенного дійства. 

За матеріалами ua.korrespondent.net
Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень