Працівники ПДМ, ПТУ та вихователі: кому можуть підняти зарплату з квітня (+ РОЗРАХУНКИ)

Принаймні, таке питання винесуть на засідання сесії Рівнеради

Нагадаємо, з 1 січня мінімальна заробітна плата зросла у працівників освіти до 3 200 гривень. Втім, для працівників дошкільної та міжшкільної освіти зарплата повинна збільшитися лише з першого вересня. Тож аби зменшити прогалину між окладами, депутати пропонують збільшити зарплати уже з квітня.

Зокрема, з такою пропозицією до х обранців звернувся керівник управління освіти Рівнеради Василь Харковець. Для того, аби закрити цю різницю, з місцевого бюджету потрібно виділити 10 мільйонів гривень. Він розповів, які саме працівники освіти Рівного потребують підвищення:

Це ЗОШ, які є в навчальних комплексах - дошкільні навчальні групи, це позашкільна навчальна освіта: працівники педагогічні ПДМу, Навчально-виробничий комбінат і Центр творчості учнів, дошкільні навчальні заклади, починаючи від керівників, закінчуючи вихователями

Також до цього переліку увійде і фінансування ПТУ. Тож питання про підвищення заробітних плат розглядатиме вже найближче засідання сесії Рівнеради.

Також додаємо розрахунки, згідно яких підвищуватимуться тарифні оклади працівників освіти.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень