Працівника СБУ посадять за футбольне суддівство у робочий час?

Він їздив на футбол понад 10 разів

15 жовтня Вінницький міський суд має розпочати розгляд справи відносно працівника Головного управління військової контррозвідки Департаменту контррозвідки Служби безпеки України, який замість службових відряджень їздив судити футбольні матчі, - повідомляє Цензор.Нет.

Як повідомив виданню начальник управління з розслідування військових злочинів Головного слідчого управління ДБР Ярослав Льошенко,

протягом 2018-2019 років цього працівника СБУ відряджали в регіони, аби він надавав методичну та практичну допомогу з технічного захисту інформації. Однак працівник вирішив, що керівництво не перевірятиме і не контролюватиме, чи справді він був у відрядженнях та, не одержавши дозволів начальника, більше 10 разів їздив в інші міста України, де виконував функції арбітра на футбольних матчах.

Про це усе ж стало відомо керівництву. У червні 2020 року цього працівнику повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 409 КК України (ухилення від військової служби шляхом самокалічення або іншим способом в умовах особливого періоду). Покарання за цією статтею ККУ передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Теги: СБУарбітр

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень