Працюють без вихідних: у Рівному 5 день ліквідовують наслідки негоди

Залучили усю техніку і не встигають

вул. 16 липня - фото Lidiya Gatsko
вул. 16 липня - фото Lidiya Gatsko

П’ятий день над усуненням наслідків негоди працюють у Рівному.

Буревій, який ще у п’ятницю пройшов в обласному центрі, повалив дуже багато дерев. Через що працівники тресту зеленого господарства і досі працюють над ліквідацією наслідків стихії, повідомив начальник підприємства Ігор Романчук.

Працівники тресту зеленого господарства працюють без вихідних. Ліквідовуватимуть наслідки негоди ще щонайменше завтра та після завтра.

Сьогодні у тресті зеленого господарства, аби ліквідовували наслідки негоди, залучили усю техніку, яка є у підприємства. Повалені дерева  допомагають також прибирати усувати та на території ОСББ та управлінських компаній. Дерева наразі прибирають у центрі міста, а потім приступлять до парків та скверів.

– В першу чергу ми виїжджаємо туди, що за нами в першу чергу закріплено. Розчищаємо поки вулиці міста, які є основними. В парку Молоді ми запрали тільки декілька дерев, які були повалені. З озера витягнули одне дерево. На все відразу не можна відреагувати, все робимо в порядку черговості, - розповів Ігор Романчук.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень