Популярний серед українців курорт пішов під воду: з'явилося відео

«Купатись можна тепер не виходячи з номера»

У Кирилівці Запорізької області внаслідок дощів утворився потоп. Вода затопила більшість вулиць селища.

Про це пише РІА "Мелітополь".

Так, 17 червня, у селищі пройшла злива з грозою і сильним вітром.

Окрім того, в регіоні останніми днями вирує циклон, і в акваторії Чорного моря розігрався шторм.

 

Як наслідок морська вода захопила прибережну зону.

Наразі у Кирилівці на Федотовій косі затоплені пляжі та підтоплені бази відпочинку. Вода сягає по щиколотку, і вона продовжує прибувати.

 

 

У коментарях користувачі пишуть, що вражені від неочікуваних погодних умов. Також зазначають, що минулого року теж таке відбувалось на курорті.

– Так все ж пишуть, що погодка, супер. Приїжджайте до нас

 

– Не вірю, тільки що дивився в камери онлайн Кирилівки там погода нормальна

 

– Знайоме за минулий рік. Мабуть, цей рік не виняток по погоді

 

– Минулого року те саме було, але в липні.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень