Працівник ботсаду, який встиг покинути Ірпінь, хоче озеленити Рівне 

Чоловік проситься на роботу до тресту зеленого господарства 

Фото - 7 Днів
Фото - 7 Днів

У теплицях Рівненського тресту зеленого господарства підростає багато рослин та квітів, які виростили із завчасно заготовленого насіння. Сальвія, петунія, чорнобривці, тюльпани та інші рослини зовсім скоро розквітнуть на клумбах нашого міста, запевнив керівник тресту Ігор Романчук. 

- Ми працюємо у штатному режимі. Добре, що вчасно заготовили насіння, є з чим працювати. Бо зараз вантажі з Голландії, наприклад, не доїжджають до нас.

 

Але у теплицях підростає розсада, тож буде чим прикрашати місто. Колектив на місці, кілька жінок з маленькими дітьми виїхали. 

 

Приємно, що на роботу просяться переселенці. Завтра матиму співбесіду з чоловіком, який змушений був покинути Ірпінь і залишається у нас жити. Він працював у ботанічному саду.

 

А загалом, у нас є плани, тож скоро вийдемо на різні локації міста. Треба готуватись до перемоги, - розповів телефоном Ігор Романчук.

Нагадаємо, вже тиждень у Рівненській громаді тривають санітарні обрізки дерев. А у парках  активно прибирають після зими.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень