Поїзд із американською зброєю для України пограбували у Польщі

Вкрали чотири ящики з боєприпасами

vesti-ua.net

Як повідомляє польське видання Wyborcza, на залізничній станції у Венглінці зловмисники вкрали із поїзда, який охороняли солдати НАТО, чотири ящики із боєприпасами.

Співробітники служби безпеки зауважили, що на одному з вагонів відсутні пломби.

Підозрюваних у крадіжці вже затримали – це троє чоловіків віком 26, 34 та 39 років. Вони повернули вкрадене: у ящиках були осколково-фугасні 155-мілімітрові снаряди для гармат. Їм загрожує позбавлення волі терміном до 10 років.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Олеся Шевчук

Теги: Польща
Відкрити плей-лист

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

У Рівному втрачено сумку з дитячими речами

Втрачено чорну сумку - шопер з малюнком палаючий кремль в районі Автовокзалу, садок 56. В сумці були дитячий рюкзак та дитяча сумочка з іграшковим птахом папугою. 

Більше оголошень