Поїхав на заробітки у Київ і зник: мама розшукує сина (ФОТО)

Його місце перебування невідоме вже місяць

Андрій Яковець із Сарн іще 16 листопада поїхав на заробітки у столицю та одразу перестав виходити на зв’язок. Його місцеперебування досі невідоме, тож матір звернулася із заявою до поліції.

Прикмети зниклого

Яковець Андрій Олександрович, 1999 року народження, житель міста Сарни;

на вигляд 20-30 років;

зріст 170-175 см;

волосся коротке — чорного кольору, очі блакитні;

був одягнутий у червону куртку, сині джинси, спортивну кофту червоного кольору з синіми смужками, чорні кросівки.

Поліцейські просять усіх, кому відома будь-яка інформація щодо місця перебування Андрія, повідомити до поліції за номерами телефонів:

067 364 50 46

099 037 40 39

102

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень