Поїхав на роботу й зник: На Рівненщині матір розшукує 38-річного сина

Звістки про чоловіка немає вже 7 день

Поліція та рідні розшукують 38-річного жителя села Підлужжя, що на Дубенщині, Миколу Штихалюка.

До поліції із заявою звернулася його мати. Жінка розповіла, що її син ще вранці 29 січня поїхав на роботу в райцентр, але в той день на робочому місці так і не з’явився.

Того ж вечора чоловіка бачили у місті неподалік одного із закладів громадського харчування, відтоді жодної інформації про його місцеперебування немає, мобільний телефон вимкнений, повідомили у відділі комунікації поліції Рівненщини.  

Зріст зниклого орієнтовно 165 см, він повної тілобудови, має темне коротке волосся та очі блакитні. Може бути одягнений у чорну куртку з капюшоном, темні джинси, чорні шкіряні черевики.

Якщо вам відома будь-яка інформація про можливе місцеперебування розшукуваного, повідомте про це за номерами телефонів 097-64-54-942, 036-56-32-702 або 102.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень