![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Такі коментарі налякали військовозобов'язаного, після чого він вирішив, що краще відсидіти
Військовозобов’язаний з Миколаївської області злякався занадто відвертих коментарів працівників місцевого центру комплектування та соціальної підтримки та вирішив ухилитись від мобілізації, у підсумку отримавши судимість.
Як зазначено у справі мешканця Арбузинського району Миколаївської області Олександра Ф., 9 березня 2022 року військово-лікарська комісія місцевого центру комплектування визнала його придатним до військової служби.
Втім, після проходження ВЛК долею Ф. тривалий час ніхто не цікавився.
Лише 1 грудня 2022 року до нього додому приїхали три працівники центру комплектування, які повідомили Ф., що вже на наступний день він повинен з’явитись у центр, а потім їхати до військової частини.
Однак, отримувати повістку про відправлення до військової частини біля свого помешкання Ф. відмовився, пославшись на некоректну поведінку службовців центру комплектування.
Як розповів Ф. під час судового засідання, окрім стандартного повідомлення про кримінальну відповідальність за ухилення від військової служби під час мобілізації, представники центру комплектування для чогось розповіли Ф., що після мобілізації він «поїде на м'ясо».
Таке формулювання питання налякала Ф., після чого він вирішив, що краще отримати судимість.
Дослідивши позиції сторін, Арбузинський районний суд Миколаївської області призначив Ф. покарання за ст. 336 КК (ухилення від призову на військову службу під час мобілізації) у вигляді 3 років позбавлення волі з іспитовим строком тривалістю в 1 рік, тобто «умовно».
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Відсьогодні українцям будуть надсилати повістки через Viber
«Бронік, каска, сухпайки: що робити після отримання повістки: відповідь майора ЗСУ (ВІДЕО)
«Білий квиток» ще нічого не означає: Лише одну категорію чоловіків 100% не мобілізують
Три категорії працівників: кого можна забронювати від мобілізації
Скільки людей можуть мобілізувати з однієї родини під час загальної мобілізації
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК