Повернувся додому на щиті: у Рівному в останню дорогу проведуть Героя

Вічна пам'ять Захиснику!

Завтра, 9 листопада, у Рівному попрощаються з ветераном АТО Володимиром Шевченком. 

- Він служив строкову службу в армії, добровольцем пішов в АТО. Був там у 2014-2015 роках, коли все тільки починалося.

На щастя, Вова тоді повернувся живим та неушкодженим.

 

У перший же день, коли розпочалося повномасштабне вторгнення, він спакував рюкзак, сказав, що мусить іти, що треба нас захищати, і пішов добровольцем у військкомат,” - розповідає дружина Героя Аліна.

Володимир — один з тих мужніх воїнів, хто тримав оборону Бахмуту, понад пів року боронив Авдіївку. Він вже збирався у відпустку, аби нарешті зустрітися з найріднішими, але вимушений був залишитись.

36-річний солдат Володимир Шевченко помер у лікарні 1 листопада 2023 року від численних поранень, отриманих під час бойового завдання поблизу Авдіївки Донецької області.

Прощання із Героєм відбудеться завтра, 9 листопада, о 10:00 на майдані Незалежності у Рівному. Поховають його на кладовищі “Нове”. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень