Посол Латвії прибув у Рівне та говорить українською краще за багатьох чиновників (ФОТО)

Надзвичайним і повноважним послом Латвії в Україні він є з 2015 року

Рівненська область розширює співпрацю із Латвією.

У вівторок Рівненську ОДА відвідав Надзвичайний і повноважний посол Латвії в Україні Юріс Пойканс.

Це перший візит Латвійської делегації до нашої області.  Керівництво облдержадміністрації презентувало дипломатам економічний та інвестиційний потенціал області.

Протягом активного діалогу сторони виокремили основні напрямки співпраці, говорить Юріс Пойканс:

Це лісна галузь. Це обмін досвідами щодо децентралізації. Ми зараз завершуємо нашу реформу децентралізації.

 

Спілкувалися про проведення IT-форуму, сільськогосподарського форуму.  Дуже перспективні контакти в освітній сфері. Я б сказав, що це тільки початок.

Окрім того, сторони домовилися щодо співпраці у реабілітації ветеранів АТО та ООС у Рівненському госпіталі ветеранів війни.

Зауважимо, що під час зустрічі Пойканс вільно спілкувався українською мовою. Майже без акценту. В Україні він працює з 2015 року. 

Сторони також обговорили можливість зустрічі медиків обох країн для обміну досвідом. Докладніше про це розповідає голова Рівненської ОДА Віталій Коваль:

Дуже важливо встановити горизонтальні зв'язки на рівні всіх секторів економіки, де ми успішні. Дуже легко пройшла зустріч і конструктивно, тому що ментально ми близькі, у нас є період спільної історії та спільне майбутнє.

 

Галузь деревообробки, меблевий кластер він дуже перспективний в наших взаємовідносинах з Латвійською Республікою. Дуже  важливі успіхи латвійців у медицині та обмін досвідом на базі госпіталю ветеранів у Клевані. Також галузь ІТ і агропереробки.

Нагадаємо, що напередодні надзвичайний і повноважний посол Латвії зустрівся із міським головою Рівного, де домовилися про проведення IT-форуму та говорили про Рівненський аеропорт.

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-734-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень