Понад 6 мільйонів гривень на «бурштинових» аукціонах Рівненщина заробила за день

Напередодні на Рівненщині відбулися 4 «бурштинові» аукціони.  

Переможці торгів купили право на користування ділянками у Сарненському та Вараському районах, розповів голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, передає РАДІО ТРЕК.

Голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Коваль

Завершилися одразу чотири бурштинові аукціони. Право користування надрами ділянок «Городовицька I», «Городовицька II»  і  «Калюжна», що розташовані в Сарненському та «Устинівська» – у Вараському районі – продали за понад 6,6 мільйона.

 

Кошти надійдуть до державного бюджету. В онлайн торгах змагалися по два учасники в кожному аукціоні, – повідомив голова ОДА Віталій Коваль.

Переможці онлайн-торгів отримали спеціальні дозволи на 5 років. За цей час вони зможуть  геологічно  вивчити ділянку та у майбутньому видобувати «сонячне каміння».  

Зауважимо, що початкова ціна ділянок під час аукціону у середньому зросла у 5 разів.

Радіо ТРЕК у ТelegramViber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень