Посилення мобілізації влітку: з’явилося ще одне місце, де чоловікам вручатимуть повістки

Війна триває

В Україні понад рік триває загальна мобілізація військовозобов’язаних. Не буде зменшення темпів мобілізації і влітку. Про це Суспільному  повідомила очільниця прес-центру Сил охорони та оборони Півдня Наталія Гуменюк. Вона зауважила, що пляжі виключеннями не стануть. Тож військовозобов’язаним відпочивальникам варто про це пам’ятати.

- Вручення повісток допускається у будь-яких місцях. Тобто громадські місця всі відкриті для спільного відвідування, можуть бути такими, де може проводитися повідомлення громадян.

 

Абсолютно не виключено, що й там також, — пояснила Наталія Гуменюк.

У зв'язку з наближенням курортного сезону військові надали місцевій владі Одеси рекомендації щодо створення місць відпочинку. Вони передбачають відсутність масових скупчень, створення безпечних від мін зон та наявність укриттів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень