Порошенко анонсує лише одну хвилю мобілізації цього року

В 2016 році може пройти лише одна хвиля мобілізації, заявив президент України Петро Порошенко на заході з нагоди другої річниці створення добровольчих батальйонів МВС.

Ще одна можливість, яка з'являється зараз, - це служба в армії за контрактом. Мені приємно повідомити, що десятки тисяч українських патріотів скористалися цією можливістю, що дозволило нам значно відстрочити нову хвилю мобілізації, значним чином скоротити її можливу чисельність і підкреслити, якщо буде ця хвиля мобілізації, вона буде єдиною в цьому році, - сказав глава держави.

Президент зазначив, що якщо не буде загострення на Донбасі, можна буде забезпечити звільнення 4 і 5 хвиль мобілізації, а комплектація частини підрозділів буде забезпечена військовослужбовцями за контрактом.

Раніше повідомлялося, що під час наступної хвилі мобілізації планується призвати не більше 10 тисяч чоловік. Всього за шість хвиль мобілізації в армію призвали 210 тис. осіб.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень