Порошенко обходить Зеленського в другому турі: «Якби вибори були Завтра» (ФОТО)

Ви в таке вірите?

«Силовикам Зеленського вдалося зробити те, що не змогли піарники Порошенка», - стверджують ЗМІ афільовані з Петром Олексійовичем.

При цьому йдеться про цілком офіційні дані досліджень оприлюднених вчора.

Мовою оригіналу:

Зацените, какую социологию подвезли!

Совместный опрос Центра Разумкова и Деминициатив (17-22 декабря).

 

Силовикам Владимира Александровича удалось сделать то, что не смогли пиарщики Петра Алексеевича.

Зеленский действительно стал вироком для Порошенко. Вироком виправдальним.

А ведь еще и трех лет не прошло.

Тим часом телеканал «Прямий» подає цю інформацію в дещо більш діловому ключі:

Петро Порошенко в другому турі президентських виборів перемагає Володимира Зеленського.

 

Такі дані оприлюднили соціологи під час пресконференції «Новорічні сподівання і несподіванки: з якими почуттями і думками українці проводжають старий і зустрічають Новий рік».

Організатором дослідження є Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з Центром Разумкова.

Якби найближчим часом відбувалися президентські вибори, у першому турі В. Зеленський отримав би 17,5% від усіх опитаних або 24% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме.

 

За П. Порошенка готові голосувати відповідно 11% і 16% опитаних.

 

У другому турі П.Порошенко обходить В. Зеленського. За Петра Порошенка готові голосувати 50,1% голосів тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме. За Володимира Зеленського 49,9%.

Як відомо, у другому турі президентських виборів у 2019 році Володимир Зеленський набрав 73%, Петро Порошенко – 24%.

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова спільно з Фондом «Демократичні ініціативи» імені І. Кучеріва з 17 по 22 грудня 2021 року методом інтерв’ю «обличчям до обличчя» за місцем проживання респондентів.

Було опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей, за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень