Попи Києво-Печерської Лаври не вважають Росію агресором, а їхні прихвосні побили журналістів (ВІДЕО)

Кажуть, це військово-політичний конфлікт

Журналісти відвідали осередок Московського патріархату – Києво-Печерську Лавру. Представники ЗМІ хотіли почути позицію місцевих священнослужителів щодо війни, яку проти України почав Путін.

Однак більшість священників просто тікали від камер і не хотіли коментувати, частина виправдали дії агресора і лише один з них частково визнав вину Росії за смерть українців.

Завершити свою роботу журналістам завадили так звані охоронці Лаври. Чоловік з палицею накинувся та побив журналіста, а інший взагалі попередив, щоб вони не йшли на територію святині, бо зараз війна і їх взагалі можуть вбити.

Журналісти викликали поліцію через побиття і зауважили, що вони прийшли знімати не блокпост, а на територію української Кииєво-Печерської Лаври.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень