Попалися: поляки на кордоні конфіскували в українців авто через їхній хитромудрий «бізнес»

Затриманим «світить» до 8 років позбавлення волі

Офіцери Надбужанського відділу прикордонної служби з прикордонної застави в м. Бяла-Подляска, затримали учасників злочинної групи, яка організовувала нелегальну міграцію, - повідомляє Надбужанський відділ прикордонної служби.

У справі затримано двох громадян України, які займалися організацією нелегальної міграції на польсько-білоруському кордоні з подальшим переправленням іноземців до польсько-німецького кордону.

Затриманим вже висунули звинувачення у діяльності у складі організованої злочинної групи, яка займалася організацією та сприянням іншим особам у незаконній міграції.

Фото з затримання. Надбужанський відділ прикордонної служби

До затриманих громадян України обрано запобіжний захід у вигляді майнової застави в розмірі 30 тис. злотих (близько 300 тис.грн), заборона виїзду з країни та нагляд поліції.

 

Офіцери також конфіскували майно у вигляді автомобіля вартістю 45 000 злотих (понад 400 тис.грн).

За скоєне обом українцям загрожує до 8 років позбавлення волі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень