Понад чотири десятки інфікованих COVID-19 рівнян – у тяжкому стані

Один пацієнт підключений до апарату ШВЛ

За добу у Рівному виявили 65 нових випадків захворювання на коронавірус.  

Таким чином, нині в обласному центрі 740 активних хворих, повідомляє видання 7 днів.

Нині у стаціонарі перебуває 67 осіб, з них 41 людина – у тяжкому стані, один пацієнт підключений до апарату ШВЛ.

 

Амбулаторно лікуються 673 інфіковані коронавірусом.

А з початку пандемії захворіло 2 625 мешканців міста. Через ускладнення коронавірусу 41 людина померла, однак 2 441 – одужала. Між тим, 31 людина одужала у Рівному станом на ранок п’ятниці.

Станом на сьогодні, 11 вересня, результатів тестування чекають 428 осіб.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень