Рівненські спортсмени-інваліди змагалися у спартакіаді

Вони виборювали першість у настільному тенісі, більярді, кульовій стрільбі, армспорті, шашках та шахах

Упродовж вихідних понад дві сотні людей змагалися у XX спортивних іграх інвалідів Рівненщини. Спартакіада пройшла у рівненському регіональному центрі фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».

Участь у змаганнях взяли спортсмени з вадами слуху та з ураженнями опорно-рухового аппарату з усієї області.

До слова, вихованці «Інваспорту» є учасниками не тільки всеукраїнських, а й міжнародних чемпіонатів.

Зокрема, спортсмени-інваліди Наталія Ніколайчик та Олександр Помінов цьогоріч стали призерами І Європейських ігор. Також вихованці «Інваспорту» вибороли першість на ІХ чемпіонаті Європи з легкої атлетики у Польщі. А на чемпіонаті світу з дзюдо, що відбувся в Південній Кореї, рівненські спортсмени вибороли 5 золотих, 1 срібну та 4 бронзові медалі.

Про це повідомили в прес-службі Рівненської ОДА.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень