

Він зіграв Триокого Ворона
У Франції помер відомий актор Макс фон Сюдов. Йому було 90 років. Одна з його останніх ролей – Триокий Ворон у серіалі «Гра престолів».
Кар'єру Макс фон Сюдов розпочав у 1948 році і знімався практично до останнього. Зокрема зіграв в 11 картинах легендарного шведського режисера Інгмара Бергмана.
Останнім фільмом, де знявся Макс фон Сюдов, став «Курськ» режисера Томаса Вінтерберга, який вийшов у 2018 році.
Радіо Трек: НОВИНИ
Величезний військовий літак прилетів до України здалеку: що відомо про секретний рейс
Заблокують доступ до грошей: ПриватБанк звернувся до українців з попередженням
Рейтинг маєтків ведучих 1+1: як виглядають будинки Мосейчук, Осадчої, Горбунова, Падалко (ФОТО)
Стосується усіх, хто відкладав долари або євро: за валюту можуть оштрафувати — до 20% від суми
Весна змін: п'ять знаків Зодіаку отримають подарунки від Всесвіту
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415
Втрачено чорну сумку - шопер з малюнком палаючий кремль в районі Автовокзалу, садок 56. В сумці були дитячий рюкзак та дитяча сумочка з іграшковим птахом папугою.
Пес втік після обстрілів. Він має довгу світлу шерсть, довгі лапи та гострі вуха. Може бути в районі Віденської, Щасливого, Мототреку або Радіозаводу. Номери власників: 068-28-97-319 або 068-041-14-08