«Полювання» на росіян оголосили на популярному курорті: відомо, чому

На Балі не раді «руссо турісто»

На популярному острові в соцмережах почалося справжнісіньке полювання на громадян росії, зокрема «зимівників» і «релокантів», що нелегально працюють.

Мова про Балі. Тут суворо заборонено надавати послуги без оформлення необхідних документів. Ви можете потрапити під заборону, навіть якщо просто вирішите здати житло - це можуть сприйняти за роботу рекламного агента.

У соцмережах, де більшість росіян і рекламують свої послуги, оголосили справжнісіньке полювання. Спеціальний обліковий запис відстежує в інстаграмі росіян, які надають послуги без необхідних документів.

«У приціл» потрапляють тату-майстри, фотографи, гіди, тренери, різноманітні «інфоцигани», які продають курси просвітління тощо.

Спершу там діляться профілями таких нелегалів, а вже потім і звертаються до влади, щоб росіянців депортували.

Свої цілі вони пояснюють тим, що просто хочуть допомогти місцевому бізнесу. Але навіть самі росіяни скаржаться, що полюють саме на них. 

Джерело: DIP

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень