Поляки разом з рівнянами залучатимуть в область європейські гроші

На Рівненщину приїде група польських експертів з Варміно-Мазурського воєводства

Вони оцінять потенційні напрямки для співпраці та спільно з українцями розроблять проекти, реалізація яких здійснюватиметься в Польщі та в Україні за кошти ЄС.

Про це домовилися голова Рівненської обласної державної адміністрації Олексій Муляренко з маршалком Варміно-Мазурського воєводства Густавом Мареком Бжезінським під час перебування рівненської делегації в Польщі.Звісно, що більшість ідей польська сторона могла реалізувати, ставши членом Євросоюзу, але наразі в Європі діє низка програм для тристоронньої співпраці. Саме на ці кошти ми й розраховуємо. Свого часу для Польщі партнером в таких проектах був чинний член Євросоюзу – Німеччина. Тож сподіваюся, що для нас таким партнером стане Польща,

 

- розповів Олексій Муляренко.

Тому для того, аби об’єктивно оцінити перспективи реалізації тристоронніх проектів за участю Євросоюзу, Польщі та України, на Рівненщину приїде експертна група з Варміно-Мазурського воєводства. Вони й мають відібрати напрямки реалізації проектів та надати практичну допомогу в їх підготовці.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень