Полякова розповіла, як просила маму виїхати з росії та відповіла, чи залишилось в них там майно (ВІДЕО)

Майже 20 років мама артистки жила у рф зі своїм бойфрендом

Співачка Оля Полякова ще на початку повномасштабної війни попросила свою маму Світлану виїхати з країни-агресорки, адже переймалася за її безпеку.

Пані Світлана не стала довго зволікати та все ж поїхала з росії. В інтерв'ю Раміні Есхакзай Полякова розповіла, де перебуває її мама зараз.

— Моя мама жила там у відносинах до травня місяця. Їй довелося виїхати через мене.

 

Я їй казала: «Ти не можеш там перебувати. Це неможливо. Ти в мене там, як заручник». Я постійно думала про те, як вони захочуть надавити на мене.

 

У травні вона виїхала до мене до Франції, залишила у рф свого нового бойфренда. Це для неї теж трагічна історія, - поділилася Полякова. 

Однак у родини залишалося ще одне невирішене питання у росії, адже там у них залишався великий будинок. 

— У нас там був дім. Зовсім нещодавно ми продали його. Продали за 15 відсотків від його вартості.

 

Це був дуже гарний, елітний будинок, у гарному районі, з лісом. Дуже шкода, що ми не змогли взяти хоча б ті кошти, які в нього вклали.

 

Але просто продавали, бо треба було позбутися цієї нерухомості, щоб не мати нічого спільного з росією. Тому вже нерухомості в росії немає, - розповіла Полякова.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень