![Болгарський політик «поклав око» на частину України, бо вона «розпадається»](/uploads/media/97/7b/977b08a69d8da1195cb1820e1d318939_orig_thumb.jpg)
![Болгарський політик «поклав око» на частину України, бо вона «розпадається»](/uploads/media/97/7b/977b08a69d8da1195cb1820e1d318939_orig_thumb.jpg)
Це дорога міжнародного значення
Відрізок дороги з Луцька до Дубна на трасі міжнародного значення М-19 Доманово-Тереблече, що пролягає через Дубенський район, вражає не тільки українців, а й іноземців.
Це, зокрема, ділянка на території колишнього Млинівського району, яка пролягає через село Новоукраїнка.
Як вона виглядає - у соцмережі Фейсбук показав на відео Микола Максимчук і прокоментував:
Це Млинівський район зі сторони Луцька, то там така д.па постійно.
Поки Волинська область - все ок. А далі - прости Господи. Аж до Брищів.
Обурений водій не добирав слів на адресу чиновників Укравтодору. А у відео коментував:
Поляки з німцями, як сюдою їдуть, думають, що війна в нас почалася. На Марсі, мабуть, гладше.
І це ось така хр.нь буде аж до траси.
Радіо Трек: НОВИНИ
Цифри у телефонному номері, які повинні насторожити під час відповіді чи дзвінка
Просто так тепер не здаси: запустили нові правила щодо обміну доларів
Готуйте гаманець: Астрологи назвали чотири знаки Зодіаку, які невдовзі отримають великі гроші
Не вистачить навіть на труну: який розмір допомоги на поховання у 2025 році?
Багатство за датою народження: як перевірити, чи судилося вам стати багатим?
Дорога на Сарненщині – справжня ковзанка. Місцеві довели (ВІДЕО)
Аби не було ковзанки, на траси Рівненщини висипали понад 1000 тонн суміші
На дороги Рівненщини Кабмін виділив понад 50 мільйонів
Ями – як відра: на трасі Київ-Чоп у напрямку Рівного водій лишився без трьох коліс (ФОТО)
Чи скаржаться мешканці Рівненщини на погано розчищенні від снігу дороги
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415
Втрачено чорну сумку - шопер з малюнком палаючий кремль в районі Автовокзалу, садок 56. В сумці були дитячий рюкзак та дитяча сумочка з іграшковим птахом папугою.
Пес втік після обстрілів. Він має довгу світлу шерсть, довгі лапи та гострі вуха. Може бути в районі Віденської, Щасливого, Мототреку або Радіозаводу. Номери власників: 068-28-97-319 або 068-041-14-08