Аби не було ковзанки, на траси Рівненщини висипали понад 1000 тонн суміші

Дороги державного значення - проїзні

Уночі на дорогах Рівненщини працювали 62 одиниці техніки. Проблем з проїздом не було, запевнили в Службі автодоріг краю. Обробляючи автошляхи минулої доби, дорожники використали 1 214 тонн протиожеледних матеріалів. 

 - Станом на 6 ранку на дорогах державного значення працювало і чергувало 62 машини та механізми. Та 74 робітники й інженера.

 

За добу використано 1214 тон протиожеледних матеріалів. Утруднень в русі на дорогах державного значення не спостерігалось.

 

Проїзд забезпечено, температура повітря -9…-11, покриття оброблене, сухе.

 

Опадів вночі не спостерігалось, повідомлення про неналежний стан експлуатаційного утримання та інформації резонансні події/позаштатні ситуації не надходило,- повідомив речник Служби автодоріг краю Дмитро Леонтіюк. 

Зазначимо, що місцевими дорогами опікуються приватні фірми на замовлення обласної адміністрації. Якщо на автошляхи, які сполучають райони області, є нарікання, треба телефонувати в ОДА, бо представникам фірми. Контакти - нижче. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень