Аби не було ковзанки, на траси Рівненщини висипали понад 1000 тонн суміші

Дороги державного значення - проїзні

Уночі на дорогах Рівненщини працювали 62 одиниці техніки. Проблем з проїздом не було, запевнили в Службі автодоріг краю. Обробляючи автошляхи минулої доби, дорожники використали 1 214 тонн протиожеледних матеріалів. 

 - Станом на 6 ранку на дорогах державного значення працювало і чергувало 62 машини та механізми. Та 74 робітники й інженера.

 

За добу використано 1214 тон протиожеледних матеріалів. Утруднень в русі на дорогах державного значення не спостерігалось.

 

Проїзд забезпечено, температура повітря -9…-11, покриття оброблене, сухе.

 

Опадів вночі не спостерігалось, повідомлення про неналежний стан експлуатаційного утримання та інформації резонансні події/позаштатні ситуації не надходило,- повідомив речник Служби автодоріг краю Дмитро Леонтіюк. 

Зазначимо, що місцевими дорогами опікуються приватні фірми на замовлення обласної адміністрації. Якщо на автошляхи, які сполучають райони області, є нарікання, треба телефонувати в ОДА, бо представникам фірми. Контакти - нижче. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень