Поляки хочуть залучати собак для відлову біженців на кордоні

Йдеться про ділянку польського кордону з Білоруссю

Депутати від польської партії «Право і справедливість» хочуть дозволити випускати собак у лісах на польсько-білоруському кордоні. «Зелені» категорично проти, волонтери також розкритикували ідею:

Пускати собак на людей, які шукають захисту від насильства та переслідувань - це методи роботи режимів - білоруського та російського, - кажуть вони.

Йдеться про внесення поправок до закону про ліси та зміни до Кодексу про правопорушення, які розглядаються в Сеймі. Їх суть у тому, щоб дозволити собакам-рятувальникам брати участь у рятувальних операціях та навчанні в лісах. Але депутати від партії «Право і справедливість» вирішили піти далі.

https://bialystok.wyborcza.pl/

Ініціатива зазнала нищівної критики:

Більшість із цих людей бояться собак після досвіду, що застосовували до них на кордоні. На них вже спускали собак. Навіювання страху через такі практики є психологічним насильством. Тому я кажу рішуче «ні» таким ідеям. Це ще одна загроза для біженців на цьому кордоні.

Рятувати біженців у польсько-білоруському не означає шукати їх із собаками, а потім викидати на білоруський бік, де вони знову зазнають психологічного та фізичного знущання, — продовжив Маріуш Курніта, волонтер, який допомагає біженцям на польсько-білоруському, коментуючи пропозицію ПіС про можливість використання собак «у розшуковій діяльності або в діяльності, пов’язаній з охороною державного кордону чи забезпеченні громадської безпеки та порядку», - повідомляє Ukrayina.pl.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень