Польські антивакцинатори нападають на пункти щеплень

Це вже третій випадок протягом тижня

Учора вночі з неділі на понеділок група невідомих підпалила пункт щеплень у місті Замость на сході Польщі. Прем’єр-міністр Матеуш Моравецький охрестив цей інцидент актом бандитизму.

Про це повідомляє RMF 24.

Вогонь помітили спершу у мобільному пункті вакцинації на центральній площі Замостя, а згодом і у будівлі міської санстанції неподалік. Внаслідок пожежі ніхто не постраждав, однак імовірно, що велика кількість вакцин непридатна до ін’єкцій. 

За попередньою версією, зловмисник вибив вікно у напівпідвальному приміщенні і підпалив будинок зсередини.

На жаль, винного не вдалося затримати на місці події - пошуки тривають. Записи з міських камер спостереження зафіксували підозрілого чоловіка, який на велосипеді тікав від спецслужб.

Днем раніше, у суботу у місті Гдиня (також у Польщі) група з 16 молодиків напала на мобільний пункт щеплень. Чоловіки всіляко ображали медиків, називаючи їх убивцями і викрикуючи антивакцинаторські гасла.

Ще кількома днями раніше у місті Гродзіск Мазовецький противники вакцинації намагалися вдертися до медзакладу, де також щеплювали від Covid-19. Агресивно налаштовані молодики проводили інформаційну кампанію проти вакцинації, називаючи ситуацію безправ’ям уряду та поліції.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень