Половину шкіл на Рівненщині відправили на дистанційку, але... (ПЕРЕЛІК)

Діти поки що навчаються, а освітянам дали останній шанс 

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Поки усі школярі Рівненщини відвідують навчальні заклади. Попри рішення обласної комісії з ТЕБ та НС про перехід на дистанційне навчання, яке стосувалося закладів із низьким рівнем вакцинації серед працівників, навчальний процес триває у звичному режимі. Насправді влада немає бажання закривати школи, пояснив перший заступник голови ОДА Сергій Подолін:

 - Це рішення це поки що рекомендація.

 

Найперше наше завдання не закривати школи, а мотивація керівників громад та освітніх закладів виконати свій громадський обов’язок – вакцинуватися проти коронавірусу.

Сергій Подолін також зазначив, що є цілі громади, де освітяни відмовляються від щеплення проти коронавірсу. Особливо на півночі області.

Перший заступник голови РОДА Сергій Подолін
Перший заступник голови РОДА Сергій Подолін

Нагадаємо, обласна комісія з питань ТЕБ та НС, 14 вересня, рекомендувала закладам з критично малим відсотком вакцинованих перейти на онлайн навчання.

Ідеться, зокрема, про Рафалівську громаду Вараського району (6 шкіл), Повчанську Дубенського району (5 шкіл), Рівненську (114), Корецьку (22), Великоомелянську (5), Дядьковицьку (4), Зорянську (10), Малинську (10), Шпанівську (6), Гощанську громади Рівненського району (32), а також про Рокитнівську (43), Березівську (8), Старосільську (4), Вирівську громади Сарненського району (11).

Разом це 280 шкіл області з понад 600.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень