Поліція знає, де на Рівненщині найбільше порушують виборче законодавство

Загалом в області зафіксовано 35 таких фактів

На Рівненщині зареєстровано 35 повідомлень про події, пов’язані із порушенням виборчого законодавствв. З початку передвиборчої агітації найбільше таких фактів зафіксовано у Рівному та Дубенському районі — 11 та 9, відповідно.


Фактично з 21 травня поліцейські під час перевірки таких фактів склали 13 адмінпротоколів про правопорушення (Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск).


В обласному центрі — п’ять протоколів, у Млинівському та Радивилівському районах — по два, у Гощанському, Корецькому, Сарненському та Демидівському районах — по 1 протоколу за цією статтею.


За словами заступника начальника Нацполіції Рівненської області Руслана Стрельбіцького, ситуаційний центр у цілодобовому режимі відстежує та узагальнює інформацію про події, пов’язані із порушеннями виборчого законодавства. За його словами, Рівненщина у числі тих областей, де ефективно налагоджена взаємодія між поліцією та осередком громадянської мережі «ОПОРА», представники якої разом із поліцейськими виявляють та фіксують порушення.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень