Поліція справилася: «На Автобазарі усе – під лінійку» (6 ФОТО)

Порядок почали наводити ще звечора

На фото не видно, але Сергій Мерчук - новий начальник управління патрульної поліції Рівного, носить козацького чуба. Він у нього - ззаду, на потилиці, ближче до логотипу "Радіо Трек"

Як відомо, новий очільник нової патрульної поліції Рівного пообіцяв учора, що його підлеглі особливу увагу звернуть сьогодні на Автобазар на Млинівській.

Сергій Мерчук сказав це, реагуючи на запитання слухачки в ефірі Радіо Трек, порекомендувавши усім дотримуватися правил дорожнього руху.

Тому, будь-ласка… Уже наперед наголошуємо: завтра ми будемо у вас і будемо слідкувати за ситуацією. Поставтеся до цього свідомо і паркуйте автомобілі так, щоб вони не заважали іншим.

Матеріал з його зверненням на нашому сайті отримав достатньо широкий розголос, а сьогодні в групі «Ровно. Твой город в сети» користувачі повідомили, що

Поліція з задачею справилася.

Зокрема Vitaly Kochubey пише

Доречі, сьогодні проходив, справилися вони з цією задачею.

Alina Tarasiuk доповнює (і додає два фото).

Укрнафта чиста, за знаком Рівне стоять рівненько як під лінійку, ще б ті продавці після себе сміття прибирали, а не у рівчак стаканчики викидають, пару днів тому там дітки прибирали.

До речі, за нашими даним, порядок на Автобазарі почали наводити ще звечора.

Типово там "забивають місце" звечора, ставлячи пляшки та різний мотлох, так от вчора того всього - не було. Прибрали ще ввечері.

А от фото з Центрального ринку. Щоправда, вчорашні (від "Типового Рівного"). Але є надія, що і сьогодні у центрі Рівного - порядок.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень