Поліцейський у неадекваті називався інопланетянином і пропонував понюхати шкарпетки (ВІДЕО)

Не знайшов до чого вчепитися і почалося, - каже потерпілий

На Харківщині патрульний зупинив водія і поводився неадекватно. Спершу грубіянив, потім співав і називався інопланетянином, а далі – запропонував понюхати свої шкарпетки.

Про це Радіо ТРЕК повідомляє із посиланням на «Сьогодні».

Як розповів водій Максим Пороскун, він саме повертався ввечері додому, коли його зупинили патрульні. Їхня машина стояла у темряві на узбіччі.

Максим каже, їхав повільно, адже дорога вкрита ямами. Причину зупинки він так і не зрозумів.

Не пояснив цього і коп, який підійшов. Він став грубіянити, а потім заявив: у машині не горить підсвічування номера. За таке порушення його дійсно оштрафували місяць тому, але на той момент уже все працювало.

Вони пробили по базі машину, був такий штраф. Я відстібнувся, вийшов з машини – подивився. На що вони відповіли: «О, світиться», – розповідає керманич.

Не знайшовши ніяких порушень, за його словами, коп розлютився ще більше.

Можу шкарпетки тобі показати тільки. Більше нічого не можу показати. Вони у мене діряві і брудні. Будеш нюхати їх? – заявив страж порядку.

Увага! На відео присутня ненормативна лексика 18+

Таку поведінку юристи називають перевищенням повноважень. І закликають водіїв не соромитися телефонувати 102.

Мовляв, відмова поліцейського пояснити причину зупинки або пред'явити службове посвідчення, назвати свою посаду – все це має насторожити.

Після публікації цього запису у мережі до Максима з вибаченнями зателефонував начальник грубіяна. Каже, через поведінку підлеглого від вищого керівництва дісталося і йому.

Начальник відділення і його заступник з превентивної роботи отримали догани. Двоє працівників групи реагування патрульної поліції попереджені про неповну службову відповідність, – розповіла прессекретарка поліції Анна Третьякова.

Скаргу на дії патрульних Максим вирішив не писати. Однак він сподівається, що ця історія буде для них повчальною.

Наші новини у Тelegram. Наш Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень