Поліцейські розтрощили службовий Outlander (ФОТО)

Це сталося сьогодні, в Луцьку

[media=188508] Поліцейський автомобіль Mitsubishi Outlander "влетів" у електроопору. У авто розтрощена вся передня частина. Інцидент стався у сусідньому Луцьку на вулиці Володимирська, 6-го липня, близько 8:30 ранку.

Причина аварії поки невідома

[media=188509]На місці події працює ще один екіпаж поліції. Як прокоментували у поліції, один працівник у важкому стані у реанімації. У нього перелом тазу та крововилив.

Повідомляє видання «Під прицілом»

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Олег Нечидюк

Олег Нечидюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень