Поліцейські Рівненщини закликають дітей та жінок не терпіти домашнє насильство (ВІДЕО)

Кривдника можуть позбавити волі. За систематичні знущання

За 11 місяців до поліції Рівненщини надійшло 4 тисячі 330 заяв та повідомлень, пов’язаних із домашнім насильством: 4 027 — відносно жінок, 24 — відносно дітей.

За 115 фактами слідчі розпочали досудові розслідування, повідомляє пресслужба поліції.

За результатами перевірки заяв та повідомлень правоохоронці склали понад 4 тисячі адмінпротоколів та винесли 693 термінові заборонні приписи.

Поліцейські наголошують: якщо не мовчати та звертатись до поліції, фіксувати всі можливі докази вчинення насильства — кривдника обов’язково притягнуть до відповідальності!

Максимальне покарання за систематичне вчинення домашнього насильства відповідно до статті 126-1 Кримінального кодексу України — до двох років позбавлення волі.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень