![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Це був благодійний забіг «Почуй мене»
Заради маленького дубенчанина Матвійка Стрільчука учора, 1-го червня, відбувся благодійний забіг «Почуй мене», до якого долучилися і працівники Дубенського відділу поліції.
Уже не вперше небайдужі громадяни згуртовуються, аби фінансово допомогти родині Стрільчуків. У жовтні 2016 року Матвійку встановили діагноз: двобічна сенсоневральна глухота. Допомогти йому чути може тільки кохлеарна імплантація, яка коштує майже 30 тисяч євро.
З ініціативи місцевих журналістів, за підтримки місцевої влади черговий благодійний забіг «Почуй мене» вирішили провести саме у Міжнародний День захисту дітей. Участь у ньому на дистанціях у 300, 500 та 800 метрів взяли 400 осіб, серед яких і команда дубенських поліцейських на чолі зі своїм керівником Романом Панасюком. Всього в забігу брали участь 43 команди.
Зібрали 27 тисяч гривень. Найменшому учаснику забігу всього 1,5 роки, і це сам Матвійко, а найстаршому – 62.
Після забігу Оксана Стрільчук повідомила, що 23 травня Матвійка прооперували, використавши лише 14 тисяч євро. Все завдяки благодійному фону, який оплатив саму операцію, та суму на імплант, якої не вистачало. Тож незабаром Матвійко нарешті зможе чути.
Зібрані кошти використають для підключення самого імпланта та реабілітацію хлопчика, повідомляють у відділі комунікації поліції Рівненської області.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК