Поліцейські на Рівненщині бігали заради малюка

Це був благодійний забіг «Почуй мене»

Заради маленького дубенчанина Матвійка Стрільчука учора, 1-го червня, відбувся благодійний забіг «Почуй мене», до якого долучилися і працівники Дубенського відділу поліції.

Уже не вперше небайдужі громадяни згуртовуються, аби фінансово допомогти родині Стрільчуків. У жовтні 2016 року Матвійку встановили діагноз: двобічна сенсоневральна глухота. Допомогти йому чути може тільки кохлеарна імплантація, яка коштує майже 30 тисяч євро.

З ініціативи місцевих журналістів, за підтримки місцевої влади черговий благодійний забіг «Почуй мене» вирішили провести саме у Міжнародний День захисту дітей. Участь у ньому на дистанціях у 300, 500 та 800 метрів взяли 400 осіб, серед яких і команда дубенських поліцейських на чолі зі своїм керівником Романом Панасюком. Всього в забігу брали участь 43 команди.

Зібрали 27 тисяч гривень. Найменшому учаснику забігу всього 1,5 роки, і це сам Матвійко, а найстаршому – 62.

Після забігу Оксана Стрільчук повідомила, що 23 травня Матвійка прооперували, використавши лише 14 тисяч євро. Все завдяки благодійному фону, який оплатив саму операцію, та суму на імплант, якої не вистачало. Тож незабаром Матвійко нарешті зможе чути.

Зібрані кошти використають для підключення самого імпланта та реабілітацію хлопчика, повідомляють у відділі комунікації поліції Рівненської області.

 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень