Біг у вишиванках у Рівному може врятувати життя?

Зокрема одній дитині

У Рівному на День Незалежності вже вдруге відбудеться забіг «Rivne Patriotic Run». Учасникам пропонують три дистанції на вибір: 1,1, 5 або ж 10 км.

Традиційно, забіг у вишиванках є благодійним. Цьогоріч бігатимуть задля 11-річного рів нянина. Звати його Ілля Герасимюк.

Мій син хворіє важкою хворобою - мікроцефалія, арахноїдальна кіста правої скроневої долі і епілепсія. Ілюша хворіє з народження, але ми завжди намагалися допомагати йому - їздили у Німеччину, у Москву їздили, у Києві лікувалися. Було покращення до 7-ми років, але наразі дитина у важкому стані. У нього почався черепний тиск - це дуже сильно впливає на нього, давить на скроневу ділянку і Ілюша дуже страждає. У нас з`явилась можливість - клініка, яка знаходиться у Барселоні, - ділиться мама Іллі - Вікторія Герасимюк, своєю проблемою із журналістами видання «charivne.info».

До слова, на лікування хлопчика потрібно зібрати близько 10 тис євро. Сім`я не може самостійно зібрати таку велику суму, адже виховує хлопчика лише мама.

Рівненський клуб бігу закликає усіх небайдужих допомогти родині Герасимюків.

Початок забігу відбудеться 24 серпня о 17:00 на Майдані Незалежності.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень