«Поліська Пустеля»: Денис Казанський знову приїхав на Рівненщину з квадрокоптером (ВІДЕО)

Каже: «Лісу більше немає! Знищено усе! Кругом пісок. Тепер піщані бурі накривають Київ» (с)

Вочевидь, Денис Казанський має родичів чи друзів у Гальбині. Принаймні він вже не перший раз робить звідти відеорепортажі. І, як завжди, знаходить там велику «Зраду».

Переважно Дениса обходить природа й так звані «місячні пейзажі». Кажуть, вони вже нині не такі страшні, як колись, але Денис вважає інакше:

«Пустеля розростається».

Насправді ми повністю підтримуємо тезу журналіста та блогера про те, що треба проводити рекультивацію таких земель, але навіть на відео Дениса видно, що земля довкола нього починає потроху відновлюватися й сама.

Принаймні в пилових бурях, які накривають Київ, навряд чи правильно звинувачувати нічних копачів бурштину з Гальбина.

 

Тим паче, що їх вже тепер стало не так і багато, як стверджує сам Денис на відео далі:

Натисніть плей для перегляду короткого відео

ДОВІДКОВО

Денис Казанський (нар. 10 лютого 1984, Донецьк) — український блогер, журналіст та політичний оглядач. Вимушений переселенець, у зв'язку з війною на Донбасі був змушений покинути Донецьк. Автор книг про Донбас: «Чорна лихоманка», «Як Україна втрачала Донбас». Один з представників України у Тристороній контактній групи з мирного врегулювання ситуації на сході України (з червня 2020).

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень