Поліцейський «допитав» свідка, який вже два роки як помер. Отримав за «підлог» 850 гривень штрафу (ФОТО)

Та відсторонення від роботи... на рік

Тут і далі всі фото ілюстративні, не з місця подій

28-річному Олексію Коваленку, колишньому оперуповноваженому Варвинського відділення поліції на Чернігівщині, суд дав 850 гривень штрафу та постановив стягнути з нього 5720 грн судових витрат.

За службову підробку.

Покарання могло б бути і суворішим, якби експоліцейський не пішов з прокурором на угоду про визнання вини.


А так відбувся покаранням гривнею і позбавленням права обіймати посади у правоохоронних органах найближчий рік (а потім, виходить, вже можна і на службу. — Авт.).

ІСТОРІЯ СПРАВИ

Варвинська слідча розслідувала кримінальне провадження за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом. І надала оперативникам (у тому числі й Коваленку) доручення допитати свідків у справі.

Та він до свідка не пішов, а

«...з метою штучного створення видимості проведеної роботи» (цитата з вироку), нікого не допитуючи, власноруч записав показання, нібито надані свідком.

 

Ще й розписався від його імені.

І все б нічого, якби згодом не випливло, що той, кого начебто допитав Коваленко, вже майже два з половиною роки, як помер.

Видання не повідомляє – так що ж там із викраденим авто і які саме свідчення «надав» померлий, але ситуація – достатньо показова.

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень