Поліцейський «допитав» свідка, який вже два роки як помер. Отримав за «підлог» 850 гривень штрафу (ФОТО)

Та відсторонення від роботи... на рік

Тут і далі всі фото ілюстративні, не з місця подій

28-річному Олексію Коваленку, колишньому оперуповноваженому Варвинського відділення поліції на Чернігівщині, суд дав 850 гривень штрафу та постановив стягнути з нього 5720 грн судових витрат.

За службову підробку.

Покарання могло б бути і суворішим, якби експоліцейський не пішов з прокурором на угоду про визнання вини.


А так відбувся покаранням гривнею і позбавленням права обіймати посади у правоохоронних органах найближчий рік (а потім, виходить, вже можна і на службу. — Авт.).

ІСТОРІЯ СПРАВИ

Варвинська слідча розслідувала кримінальне провадження за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом. І надала оперативникам (у тому числі й Коваленку) доручення допитати свідків у справі.

Та він до свідка не пішов, а

«...з метою штучного створення видимості проведеної роботи» (цитата з вироку), нікого не допитуючи, власноруч записав показання, нібито надані свідком.

 

Ще й розписався від його імені.

І все б нічого, якби згодом не випливло, що той, кого начебто допитав Коваленко, вже майже два з половиною роки, як помер.

Видання не повідомляє – так що ж там із викраденим авто і які саме свідчення «надав» померлий, але ситуація – достатньо показова.

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-734-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень