Поліцейські незабаром патрулюватимуть у храмах Рівненщини

Стежитимуть за дотриманням правил карантину

На Вербну неділю та Великдень богослужіння у храмах Рівненщини відбуватимуться з суворим дотриманням карантинних заходів.

Аби не допустити загострення епідситуації, зі священнослужителями вже провели консультації щодо проведення масових заходів під час пандемії коронавірусу, повідомив Радіо Трек заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

Богослужіння рекомендують проводити переважно на вулиці або з урахуванням 4 метрів квадратних на одну людину у храмі.

 

Тобто, в середньому у приміщенні може перебувати близько 20 осіб.

 

Контроль за дотриманням карантинних обмежень на території релігійних установ здійснюватимуть правоохоронці.

Нагадаємо, торік богослужіння біля храму у центрі Рівного провели з грубими порушеннями. Тоді колишній мер Володимир Хомко повідомив, що відео з Рівного побачили навіть в Африці.

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень