Покинуть навіть дітей: найкорисливіші знаки Зодіаку серед жінок

Їхня практичність вище емоцій

Астрологи назвали найпродажніші знаки Зодіаку серед жінок. Звісно, жінки кидають небагатих чоловіків часто не через цинізм, а пивний живіт, інфантилізм і лінь, які й стають причинами невисокого доходу. 

Але спеціалісти з астрології виділяють кілька знаків зодіаку, які народжені під зорями, котрі сприяють прагненню до багатства. Такі люди здатні у пошуках кращого життя кинути коханого та навіть дітей. 

Телець

Така дівчинка готова будувати рай із коханим навіть в халупі та долати життєві негаразди. Але запалу у неї надовго не вистачить. Оскільки Телець, знак символу Землі, йому властиві практичність і матеріалізм.

Якщо знаки зодіаку з меншими апетитами здатні й далі продовжувати жити скромно, то Тельці, не бачачи прогресу у покращенні матеріального становища, скажуть «До побачення!» своєму чоловіку й відправляться на пошуки кращої долі. 

Близнюки 

Жінки, народжені під цим сузір'ям, схильні мріяти про принца та не бажають впускати свій шанс, аби взяти тебе, «принце», у полон (с). Варто лише з'явитися її полі зору достойному кандидату.  Якщо на цей момент у неї вже буде супутник життя і діти, вона робитиме нелегкий вибір.

Але це знак Повітря - він кмітливий і цілеспрямований. Тому, такий знак прийматиме раціональне для себе рішення. І, швидше за все, вибере принца, вважають астрологи. Але на самому принці історія не кінчається. Близнюки можуть як знайти собі щастя, так і картати себе за зруйновану сім'ю до кінця життя. 

Скорпіони 

Ці дівчата переконані, що з'явилися на світ, щоб не економити на всьому, а жити красиво. Вони знак фіксований, неухильний, готовий опиратися змінам і не приймати компромісів.

Скорпіони неухильно йтимуть до своєї мрії та не стануть миритися із незручностями. Чоловіка-невдаху Скорпіон легко кине, бачачи на горизонті достойнішого залицяльника.

Але й новому принцу не варто розслаблятися. Сила волі у Скорпіонів виняткова, тож вони легко розривають стосунки, якщо побачать якийсь негаразд. 

Водолії 

Доля народжених під цим сузір'ям жінок - жити в розкоші, а не простоювати біля плити та тазика із брудними шкарпетками. І це підсвідомо відчувають самі Водолії, кажуть астрологи. Такі жінки, побачивши достойного кавалера, можуть відмовитися навіть від дітей.

Цей знак має теж фіксовану модальність, а отже неухильність в ухваленні рішень, цілеспрямованість і холодне серце.

Люди під знаком Водолія підпадають під вплив найвіддаленіших і найхолодніших планет Сонячної системи.

 

Це робить їх схильнішими до холодного розрахунку, аніж до емоційної прив'язаності. 

Знову ж таки, за словами астрологів, знаки Зодіаку лише впливають на людину, формуючи її якості. Але свою долю творить лише сама людина. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень