Поки вся Україна спала: рівнянин Михайло Романчук став призером Олімпійських ігор (ФОТО)

Пишаємось

Поки уся країна спала, український плавець з Рівного, чемпіон Європи, призер чемпіонатів світу Михайло Романчук виборює бронзу на дистанції 800 метрів вільним стилем ????

У фіналі рівнянин показав час 7.42,33 ????????

Ще один українець, який разом з Романчуком кваліфікувався до вісімки найкращих, Сергій Фролов, у фіналі став шостим (7.45,11).

Романчук перед початком фінального запливу

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав Михайла Романчука, тренерський штаб та керівництво Федерації плавання України з медальним здобутком, й побажав спортивної удачі в наступних змаганнях на дистанції 1500 м, які відбудуться вже завтра.