Польська спортсменка продала олімпійську медаль, щоб допомогти хворій жінці в Україні

У хворої бракує грошей на лікування

Польська серфінгістка Зофія Ноцеті-Клепацька виставила на аукціон бронзову медаль, яку виборола на Олімпійських іграх у Лондоні у 2012. Отримані від продажу нагороди гроші 35-річна спортсменка направила на допомогу жінці старшого віку.

Про це повідомляє польський спортивний портал Sportowe Fakty 

Жінка має польське походження, але живе в Україні і перебуває у скрутному матеріальному становищі і страждає від хвороби Паркінсона.

Польська спортсменка особисто відвідала хвору в її помешканні в Україні, щоб передати їй гроші та необхідні речі. Жінка була щиро вражена та розчулена.

Також Ноцеті-Клепацька пообіцяла допомогти жінці з візком, щоб та мала змогу пересуватися – зараз жінка більшість часу проводить у ліжку.

Варто зазначити, що це вже не перший випадок, коли польська спортсменка продала олімпійську медаль задля допомоги.

Вперше серфінгістка пожертвувала медаллю, щоб допомогти у лікуванні муковісцидозу хворій дівчинці. Однак тоді покупець повернув медаль спортсменці на згадку про її досягнення.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ангеліна Ралко

Ангеліна Ралко

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень