Поїзди, через які рівненські пенсіонери обіцяли перекривати колії, повернули. Чи надовго?

Вони відновили рух з суботи, 19 травня

Це приміські дизель-поїзди Здолбунів-Сарни та Удрицьк-Здолбунів, якими вранці з Рівного пенсіонери добиралися до дач у масиві Кам’яногірськ Костопільського району і ввечері поверталися назад. На Львівській залізниці тоді пояснювали, що поїзди ремонтують і що влада не повертає коштів за перевезення у дизель-потягах пільговиків.

Чи курсуватимуть ці поїзди вже надалі постійно, заступник начальника служби приміських пасажирських перевезень Львівської залізниці Юрій Порохнавець пообіцяти не може:

Поки що ми не можемо сказати, що нас завтра чекає.

 

Ми знімали з рейок поїзди не тому, що влада нам  не платила компенсації за пільговиків, а через те, що в нас просто нема грошей за що те все ремонтувати.

За словами Юрій Порохнавця, дизель-потяги відремонтували коштом залізниці.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень